• Polski
  • English

Moje trzy sposoby na ten sam płaszcz

czwartek, Sierpień 27, 2015

W środku nocy przypadkiem odkryłam, że zrobiłam trzy stylizacje z tym samym płaszczem, w diametralnie różnym stylu. Płaszcz na pierwszy rzut oka wygląda bardzo elegancko, ale sądząc po liczbie Waszych lajków dodanie do niego butów sportowych adidas neo zrobiło całkiem niezłą stylówkę. Zatem…

  1.  Stylizacja na event Sinsay wyszła zupełnie przypadkowo. Jak przed każdym wyjściem biegałam po mieszkaniu nie wiedząc w co się ubrać (tak tak, ja też mam te problemy!). Wiedziałam, że musi to być stylizacja lekko sportowa i swobodna, bo taki jest charakter marki. Najpierw zauważyłam, że buty adidas neo kolorystycznie idealnie współgrają z płaszczem Mohito. Skoro buty… to i top sportowy! Eureka! Połączenie odważne, czułam się niesamowicie w tym outficie. Najlepsze rzeczy wychodzą przypadkiem :-)
  2. Stylizacja środkowa pokazała dużą część mojej natury – delikatną i romantyczną. Nie lubię łączyć wielu kolorów, stawiam na najprostsze rozwiązania. W tym przypadku wystarczył płaszcz, biel letniej sukienki i nasycone szpilki Primamoda ze złotym obcasem. Wyszło elegancko i z klasą.
  3. Stylizacja przygotowana na event 4F. Najbardziej „wypośrodkowana”. Biała dopasowana bluzka Simple, przecierane i dobrze Wam już znane jeansy Zara (by nie było zbyt grzecznie), czarne mega wygodne szpilki Primamoda, wybrane bo miałam zmęczone stopki poprzednim eventem i torebka Gino Rosii, gdyż jej kolorystyka korespondowała z całością, zresztą i tak bardzo ją lubię :-)

Nie musisz mieć pełnej szafy. Wystarczy, że trochę pogłówkujesz.. 😉 buziaki!

Photo Karolina Roszak Photography

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *